Sosyal Medya ile Para Kazanmak – Sermayesiz Ürün Satmak

0
610

Sosyal Medya ile Sermayesiz Ürün Satmak ve Para kazanmak isteyenler için rehber olacak bu yazımızı okuduktan sonra Facebook, instagram ve benzeri sosyal medya platformlarındaki hesaplarınız sayesinde internetten ürün satmaya başlayarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Sosyal medya ile Sermayesiz Ürün Satmak konumuzun öncelik ile Sermayesiz nasıl olacağını merak edenlere önemli bir açıklama ile başlayalım.

Bir miktar Sermayeniz yok ise ne bir iş yeri kiralayabilir, ne de o iş yerinin dekorasyonunu ve açılışını yapacak temel masraflarını karşılayabilirsiniz.

Fakat yazımızın devamında maddi sermayeye ihtiyaç duymadan çok işlek bir caddede bir iş yeri kiralama, dekorasyon gibi temel masraflara gerek duymadan para kazanabilirsiniz.

Ciddi bir müşteri portföyüne sahip olmanızı sağlayacak bilgiler sayesinde, sosyal medya ile Para kazanmanız için püf noktaları ve tavsiyeleri ücretsiz sunuyoruz.

İnternetten ürün satmak ve para kazanmak için en büyük sermayeniz kesinlik ile zaman olacaktır. Sabır ve istikrarlı olursanız yazımızın devamında sadece zaman sermayeli iş modelini kurabilirsiniz. Unutmayın bedava peynir sadece fare kapanındadır ve emek olmadan ekmek olmaz.

Bir cep telefonu, bir bilgisayar yada tablet ile biraz zaman ayırmanız durumunda kısa sürede sizde internetten para kazanabilirsiniz.

Sosyal medya hesapları ile Para Kazanmak için MUTLAKA Yazıyı Atlamadan sonuna kadar OKUYUN..

İnternetten satış yapmak ve kazanç sağlamak hemen hemen herkesin merak ettiği, büyük hevesler ile istediği hatta ve hatta bu yolda uzun uğraşlar sonucu başarısız olan onlarca yaşanmış ticari öykülere şahitlik etmiş bulunmaktayım.

Bir çok kişinin Sosyal Medya ile Sermayesiz Ürün Satmak isterken yapılan hatalardan dolayı ya ciddi para kayıpları yada zaman kaybı yaşayarak hüsran ile sonuçlandığında bizzat şahit oldum.

Bilindiği üzere, Para kazanmak günümüzde o kadar zorlaştı ki! artık hiç bir ticaret eskisi gibi kolay yapılamıyor. İnternet dünyasının büyümesi ile bir çok dev firmalar pastanın büyük bir kısmını ele geçirmiş durumda.

Umutsuzluğa kapılmayın, Sosyal Medya ile Para Kazanma – internetten Sermayesiz Ürün Satmak isteyenler için çok büyük bir dünya olduğu için bu pastanın kıyısından köşesinden pay almamanız için hiç bir sebep bulunmamaktadır.

İşte tam burada Sosyal Medya ile Sermayesiz Ürün Satmak isteyen herkesin dikkatli bir şekilde okuması gereken uzun yıllar tecrübe edindiğim bilgiler doğrultusundaki konular, İnternetten ürün satmak isteyen girişimcileri yakından ilgilendirecektir.

Sosyal Medya ile İnternetten Sermayesiz Satış Yapmak

Bir malı yada ürünü satarken önce analiz yapmanız gerektiğini unutmayınız. Bu analizde ise önce satmayı düşündüğünüz ürünü ve müşteri kitlenizi analiz etmeniz çok önemlidir.

Hem real hayatta hem İnternet ortamında kişiler yani müşterileriniz ürünü almadan önce sattığınız / sunduğunuz hizmet yada sattığı ürünler hakkında bir çok soru yada sorular sorabilir. Bazen bu durum sinir bozucu seviyelere kadar ulaşabilsede sabırlı olmak gerekmektedir. Her şeyden önce müşterilerinizi kendi yerinize koyup biraz düşünün, Sanal bir dünyada telefonun yada bilgisayarın arkasından kimse kimseye bir bedel ödemek istemez.

İnternetten ürün satmaya yeni başlayacaklar için öncelik ile Facebook, instagram ve pinteres gibi sosyal Medya hesapları kullanacağız. Sizlere aktaracağım bu konuları dikkatlice uygulamanız durumunda sonuca varmamanız mümkün değildir.

Sosyal Medyadan satış yapmak için öncelik ile sosyal medya devi Facebook ile başlamanız yarar sağlayacaktır. Real hayatta bir ürün yada hizmet satmanın en önemli püf noktası çevredir. Facebook bu konuda yüksek potansiyele sahip çok kalabalık ve işlek bir ana cadde gibidir.

Nasıl ki çok işlek bir caddede iş yeri kiralamanın yüksek bir bedeli var ise Facebooktan buna yakın bir zahmet gerektirir. Sadece iş yeri kiralamak ise bazen yeterli olmaz. Ürün yada mal alacak kişiler öncelik ile marka değeri yüksek iş yerlerini yada kişileri takip ederler. O yüzden yapacağınız iş modelinde kaliteli hizmet vermeniz bir başka önemli noktadır.

Marka değeri yüksek firmaların bugün ki yere gelmeleri ise kesinlikle tesadüf değildir. Vermiş oldukları kaliteli hizmetin müşterileri arasında konuşulacak yayılması ile bilinirlik algısının artması ile oluştuğu bilinmektedir. Kaliteli, işi bilen personel bu yapılanmanın temel unsurları arasındadır.

Sizde eğer internetten ürün yada hizmet satmak istiyor iseniz, kaliteli hizmet ve ürünler ile bilinir olmalısınız.

Peki ama nasıl..!

Genellikle ile sosyal medyada bir mal yada ürün satmak isteyenler İlk önce Facebookta bir işletme hesabı sayfası açarak satış yapmaya çalışmaktadır. Bu çok yanlış bir hamledir. Sosyal medyada satacağınız ürünlerin satışını yapmak bir için lhesabınız olduğunu farz ederek devam edelim. Kaç arkadaşınızın olduğu çok önemli değil. İlk işimize Facebook hesabınızdaki arkadaşlarınızın profiline girerek o arkadaşınızında arkadaşlarına, arkadaşlık istekleri göndererek arkadaş sayınızı yükseltmek ile başlayın. Bir Facebook hesabı toplam beş bin arkadaş ve sonsuz takipçiye izin vermektedir.

Sosyal Medya ile İnternetten Satış Yapmak ve para kazanma yazımız devam edecektir.

internetten satış yapmak 1 B-10 B

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız.
Bu Alana Adınızı Yazınız